Typy filtrů

Zdravotnictví je začarovaný kruh a marný boj s MUDrci

mojí hlavní náplní práce bylo do roku 2017/12, hledat nové klienty pro výrobu filtrů a filtračních zařízení v rámci zakázkové výroby. Svoji práci se snažím dělat s maximální péčí, svědomitě a s různým přístupem k různým zakázkám. Spokojených zákazníků stále přibývá což mne velmi teší a je dobře. Nutno říci, že podobná zátěž je pro mne poslední dobou stále náročnější a náročnější z hlediska zátěže na mé tělo záda i nohy.

Od roku 2017/12 se u mne objevují stále častěji zdravotní pohybové problémy, které mne částečně limitují a omezují v mé činnosti. Absolvoval jsem bezpočet vyšetření, návštěv u lékařů a dalších poradců, avšak prozatím nikdo nedokázal mé problémy uchopit tak, jak by bylo třeba. 

V roce 1964 jsem se narodil ve Vrchlabí, kde jsem od dětství projevoval fyzickou sílu a zálibu v různých sportech. Běhal jsem, plaval, jezdil na kole, lyžoval. To co mi život v mém rodišti nabízel.

V roce 1981 jsem se stal členem cyklistického klubu LOKOMOTIVA Trutnov. Mým vzorem byl Miloš Fišera i Radomír Šímůnek. S jeho bratrem Pavlem Šimůnkem jsme spolu trénovali na kole a brouzdali po KRKONOŠÍCH.

Od dvanácti let jsem jezdil na lyže do Herlíkovic, Strážného, Špindlerova Mlýna.

V roce 1984 jsem dokončil v Jičíně ve Valdicích Železného muže ( plavání, běh - maraton, jízda na kole ).

V roce 1987 jsem nastoupil jako vlekař - elektrikář u ČSTV Jilemnice na vleku Horní Mísečky - Medvědín, kde jsem využil svoji fyzickou i psychickou odolnost, dokud jsem se v roce 1992 neoženil a nepřestěhoval se na Roudnicko. S manželkou jsem se poznal v lednu 1990, za ní, když jsme chteli být spolu jsem výlučně jezdil na kole 128 km, auto jsem neměl.

Píšu to proto, že jsem byl vždy pyšný na svoji psychickou i fyzickou odolnost, ale dnes jsem naprostá troska, která se bojí jít na jakékoliv vyšetření kvůli strachu z komunikace s lékaři. Jen zřídka potkám doktora nebo doktorku, se kterým nebo kterou si dokážu promluvit jako člověk s člověkem. Většina lékařů ztratila lidskou řeč a mluví jen v rámci zdravotnického systému.

Do padesáti let jsem plaval, běhal, jezdil na bruslích, dokud mě v prosinci 2017 nepostihl první záchvat bederní ploténky L5S1. Od té doby se snažím překonat začarovaný kruh zdravotnického systému.

MRI několikrát jasně ukázalo, že mám vyhřezlou ploténku L5S1 s útlakem míšního nervu na levé straně, což mi způsobuje paralýzu od pasu dolů, špatné vyprazdňování i vylučování, bolesti břicha, časté záněty močových cest, prostaty. Přitom mi lékaři tvrdí, že to nesouvisí s vyhřezlou ploténkou L5S1.

Dnes se mi velmi špatně chodí. Před záchvatem ploténky jsem byl fyzicky i psychicky zdatný muž. V leže mi to nebolí a nemám téměř žádný problém, dokud se nepostavím na nohy a neudělám byť malou fyzickou námahu. Hned po té, začnu mít problémy s vylučováním aj. V tu dobu chodím jak doslova 90letý dědek a vše mě bolí. (břicho, záda, nohy)

Magnetická rezonance je prováděna v leže, ale NE ve stoje. Pojišťovny nemají zájem, aby zde společnosti tyto MRI vlastnili. Má informace je, že na uzemí České republiky nikdo takovou MRI nevlastní.

Nemohu vykonávat svoji firemní činnost ( manipulace s balíky, ohýbání, zvedání přebalovaní balíků pro zákazníka) Dnes stojím před rozhodnutím, jestliže mi zdravotnictví neumí pomoci. Proč jsem zde na světě?

jestliže nemohu nic a ztratil jsem rodinný, kulturní, firemní život.

Moje symptomy a jejich závažnost, ne z mé hlavy, ale dle fyzioterapeutů:

Vyhřezlá ploténka s útlakem míšního nervu na pravé straně může být velmi závažným stavem, zejména pokud způsobuje paralýzu od pasu dolů a ovlivňuje fyziologické funkce, jako je vyprazdňování a vylučování. Bolesti břicha a časté záněty močových cest a prostaty mohou být dalšími komplikacemi tohoto stavu. Je důležité, aby tento stav byl léčen co nejdříve a pod dohledem odborníků, aby se minimalizovalo riziko trvalých následků. Pacient s tímto stavem by měl okamžitě vyhledat lékařskou pomoc a podstoupit léčbu co nejdříve.
Nicméně v zdravotnictví dochází k rozdělení lidí do různých kategorií: VIP pacienti a běžní pacienti. VIP jedinci po operaci získávají rychlou a efektivní péči, zatímco běžní pacienti jsou často zatěžováni zbytečnými zdravotními vyšetřeními a jejich stížnosti nejsou řešeny, často s tímto závěrem: "Nemůžeme vám pomoci."
Od začátku mého procesu procházení zdravotními vyšetřeními jsem se setkal s mnoha nepravdami a polopravdami v závěrech. Dnes již není smysl se s polovičatými odpověďmi zdravotníků hádat, a proto jsem se rozhodl vzdát se snahy vést polemiku s lékaři, zejména s neurochirurgy (polobohy).

Nevím, kdy a jak vše ukončím, ale ten den se blíží?

Mám zde především závazky vůči rodině, i mým klientům, které postupně musím vyřizovat.

Video jsou 2 části, první část, kdy jsem mohl popoběhnou k autu aj., druhá část kdyse mi chodí velice špatně, večer po bytě se již musím přidržovat nábytku.

Je mi 60 let a vnímám, že takový stav je špatný a pro mě zcela netolerující.

Odstanění problému: uvolnění míšního nervu by mohla pomoci, abych aspoň získal stabilitu, zvedl nohy ze země, natáhl si ponožky, trenky či kalhoty.

Ale to polobohové - MUDři odmítají a dělají z člověka vyloženě hlupáka.

MD

 
 
Jak se mi chodí
[-- sourani.mp4 --]
Jak se mi chodí

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!