Typy filtrů

Kompaktní filtry

KOMPAKTNÍ FILTRY se vyrábějí ve filtrační třídě M5 – H13 s účinností až 95%. Filtračním mediem je 100% polypropylen, který má antibakteriální účinky a je plně schopný jímat oleje. Tyto filtry se vyznačují dlouhou životností.

Kompaktnost filtru zajišťuje uložení složenců do V-kapes. Vysoký rovnoměrný průtok vzduchu zaručuje velká filtrační plocha až 22m2. Jejich výhodou je nízká hmotnost a zástavbová hloubka 292 mm nebo 420 mm.

Příklady použití

  • Všeobecná oblast klimatizace a ventilace
  • Komfortní klimatizační zařízení
  • Fotografický, elektrotechnický a potravinářský průmysl
  • Farmacie, nemocnice 
  • Předfiltry v zařízení čistých prostorů
  • Nasávací filtry v elektrárnách

Na speciální objednávku dodáme i kompaktní filtry v kovovém zn. rámu s teplotní odolností do 120°C nebo kompaktní filtry pro paroplynové turbiny a kompaktní filtry s aktivním uhlím.

Doporučujeme: www.kompaktni-filtry.cz

 

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů a jejich prodejem do různých průmyslových odvětví.  Zabývá se rovněž prodejem a regenerací aktivního uhlí.

U MD Filter můžete zakoupit filtry různých typů. Pokud byste v nabídce nenašli přesně to, co potřebujete, vyrobíme vám filtr podle vašich parametrů.

Zakoupíte zde vysoce kvalitní  filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky s aktivním uhlím, alternativu filtračních patron mnoha světových značek (Donaldson, ESTA, MANN, KEMPER, TEKA, UAS aj.) a další filtračních zařízení.

U nás najdete:

Individuální přístup · Rychlé vyřízení · Záruku spokojenosti

 

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ  nás kontaktujte pomocí e-mailu info@mdfilter.cz nebo kontaktního formuláře níže na vebových stránkách

Navštívit můžete i náš nový web www.industry-filter.cz

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!