Typy filtrů

Kompaktní filtry

KOMPAKTNÍ FILTRY se vyrábějí ve filtrační třídě M5 – H13 s účinností až 95%. Filtračním mediem je 100% polypropylen, který má antibakteriální účinky a je plně schopný jímat oleje. Tyto filtry se vyznačují dlouhou životností.

Kompaktnost filtru zajišťuje uložení složenců do V-kapes. Vysoký rovnoměrný průtok vzduchu zaručuje velká filtrační plocha až 22m2. Jejich výhodou je nízká hmotnost a zástavbová hloubka 292 mm nebo 420 mm.

Příklady použití

  • Všeobecná oblast klimatizace a ventilace
  • Komfortní klimatizační zařízení
  • Fotografický, elektrotechnický a potravinářský průmysl
  • Farmacie, nemocnice 
  • Předfiltry v zařízení čistých prostorů
  • Nasávací filtry v elektrárnách

Na speciální objednávku dodáme i kompaktní filtry v kovovém zn. rámu s teplotní odolností do 120°C nebo kompaktní filtry pro paroplynové turbiny a kompaktní filtry s aktivním uhlím.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Společnost MD Filter® se specializuje na zakázkovou výrobu filtrů, repasi filtrů, prodej filtrů do automobilového průmyslu, lesní a stavební techniky a dalších odvětví průmyslu, prodej aktivního uhlí a regenerací aktivního uhlí.

Zabývá se odborným poradenstvím, návrhem, výrobou, dodávkou a montáží filtračních, vzduchotechnických a klimatizačních zařízení pro malé a střední podniky včetně prodeje filtračních materiálů.

Za příznivé ceny vám vyrobíme, zrepasujeme či prodáme mnoho různých filtrů. např. vysoce kvalitní filtrační kazety, kapsové filry či filtrační vložky mnoha světových značek (Donalson, MANN, KEMPER, UAS atd.) či filtračních zařízení.

  • maloobchod
  • velkoobchod

U nás najdete:   Odbornou pomoc · Záruku spokojenosti · Rychlé vyřízení · Individuální přístup

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ Vás prosíme kontaktujte nás pomocí mailů nebo formulářů na stránce.

 

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!