Typy filtrů

Kompaktní filtry

KOMPAKTNÍ FILTRY se vyrábějí ve filtrační třídě M5 – H13 s účinností až 95%. Filtračním mediem je 100% polypropylen, který má antibakteriální účinky a je plně schopný jímat oleje. Tyto filtry se vyznačují dlouhou životností.

Kompaktnost filtru zajišťuje uložení složenců do V-kapes. Vysoký rovnoměrný průtok vzduchu zaručuje velká filtrační plocha až 22m2. Jejich výhodou je nízká hmotnost a zástavbová hloubka 292 mm nebo 420 mm.

Příklady použití

  • Všeobecná oblast klimatizace a ventilace
  • Komfortní klimatizační zařízení
  • Fotografický, elektrotechnický a potravinářský průmysl
  • Farmacie, nemocnice 
  • Předfiltry v zařízení čistých prostorů
  • Nasávací filtry v elektrárnách

Na speciální objednávku dodáme i kompaktní filtry v kovovém zn. rámu s teplotní odolností do 120°C nebo kompaktní filtry pro paroplynové turbiny a kompaktní filtry s aktivním uhlím.

Doporučujeme: www.kompaktni-filtry.cz

 

UPOZORNĚNÍ: COVID-19

Vážení zákazníci, 

prosím omluvte možné zpoždění nabídky na poptávku, dodávky Vaší objednávky v souvislosti s epidemií COVID

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů, prodejem filtrů do průmyslu a dalších odvětví průmyslu, prodejem aktivního uhlí a regenerací aktivního uhlí.

Zabývá se odborným poradenstvím, návrhem, výrobou, dodávkou a montáží filtračních, vzduchotechnických a klimatizačních zařízení pro malé a střední podniky včetně prodeje filtračních materiálů.

Za příznivé ceny vám vyrobíme či prodáme mnoho různých filtrů. např. vysoce kvalitní filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky s aktivním uhlím, filtrační patrony mnoha světových značek (Donaldson, ESTA,  MANN, KEMPER, TEKA, UAS aj.) či filtračních zařízení.

  • maloobchod
  • velkoobchod

U nás najdete:   

Odbornou pomoc · Záruku spokojenosti · Rychlé vyřízení · Individuální přístup

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ Vás prosíme kontaktujte nás pomocí mailů nebo formulářů na stránce nebo navštivte náš nový web www.industry-filter.cz

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!