Typy filtrů

Kapalinové filtrační kovové koše

Kapalinové filtrační kovové koše

Košové filtry tvoří nerezový filtrační koš nebo soustava dvou či více košů jako filtrační element a těleso filtru, v němž se nerezové koše nachází. Těleso filtru může být podle použití vyrobeno také z nerezu, ale případně i konstrukční oceli, ocelolitiny či jiného materiálu. Filtrační schopnost košových filtrů je od 10μ.

 

Kde najdou uplatnění kapalinové filtrační koše

  • Filtrace kapalin
  • Filtrace plynů

 

Ukázka filtrů výroby z naší produkce

 

UPOZORNĚNÍ: COVID-19

Vážení zákazníci, 

prosím omluvte možné zpoždění nabídky na poptávku, dodávky Vaší objednávky v souvislosti s epidemií COVID

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů, prodejem filtrů do průmyslu a dalších odvětví průmyslu, prodejem aktivního uhlí a regenerací aktivního uhlí.

Zabývá se odborným poradenstvím, návrhem, výrobou, dodávkou a montáží filtračních, vzduchotechnických a klimatizačních zařízení pro malé a střední podniky včetně prodeje filtračních materiálů.

Za příznivé ceny vám vyrobíme či prodáme mnoho různých filtrů. např. vysoce kvalitní filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky s aktivním uhlím, filtrační patrony mnoha světových značek (Donaldson, ESTA,  MANN, KEMPER, TEKA, UAS aj.) či filtračních zařízení.

  • maloobchod
  • velkoobchod

U nás najdete:   

Odbornou pomoc · Záruku spokojenosti · Rychlé vyřízení · Individuální přístup

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ Vás prosíme kontaktujte nás pomocí mailů nebo formulářů na stránce nebo navštivte náš nový web www.industry-filter.cz

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!