Typy filtrů

Kapalinové filtrační kovové koše

Kapalinové filtrační kovové koše

Košové filtry tvoří nerezový filtrační koš nebo soustava dvou či více košů jako filtrační element a těleso filtru, v němž se nerezové koše nachází. Těleso filtru může být podle použití vyrobeno také z nerezu, ale případně i konstrukční oceli, ocelolitiny či jiného materiálu. Filtrační schopnost košových filtrů je od 10μ.

 

Kde najdou uplatnění kapalinové filtrační koše

  • Filtrace kapalin
  • Filtrace plynů

 

Ukázka filtrů výroby z naší produkce

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Společnost MD Filter® se specializuje na zakázkovou výrobu filtrů, repasi filtrů, prodej filtrů do automobilového průmyslu, lesní a stavební techniky a dalších odvětví průmyslu, prodej aktivního uhlí a regenerací aktivního uhlí.

Zabývá se odborným poradenstvím, návrhem, výrobou, dodávkou a montáží filtračních, vzduchotechnických a klimatizačních zařízení pro malé a střední podniky včetně prodeje filtračních materiálů.

Za příznivé ceny vám vyrobíme, zrepasujeme či prodáme mnoho různých filtrů. např. vysoce kvalitní filtrační kazety, kapsové filry či filtrační vložky mnoha světových značek (Donalson, MANN, KEMPER, UAS atd.) či filtračních zařízení.

  • maloobchod
  • velkoobchod

U nás najdete:   Odbornou pomoc · Záruku spokojenosti · Rychlé vyřízení · Individuální přístup

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ Vás prosíme kontaktujte nás pomocí mailů nebo formulářů na stránce.

 

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!