Typy filtrů

Kapalinové filtrační kovové koše

Kapalinové filtrační kovové koše

Košové filtry tvoří nerezový filtrační koš nebo soustava dvou či více košů jako filtrační element a těleso filtru, v němž se nerezové koše nachází. Těleso filtru může být podle použití vyrobeno také z nerezu, ale případně i konstrukční oceli, ocelolitiny či jiného materiálu. Filtrační schopnost košových filtrů je od 10μ.

 

Kde najdou uplatnění kapalinové filtrační koše

  • Filtrace kapalin
  • Filtrace plynů

 

Ukázka filtrů výroby z naší produkce

 

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů a jejich prodejem do různých průmyslových odvětví.  Zabývá se rovněž prodejem a regenerací aktivního uhlí.

U MD Filter můžete zakoupit filtry různých typů. Pokud byste v nabídce nenašli přesně to, co potřebujete, vyrobíme vám filtr podle vašich parametrů.

Zakoupíte zde vysoce kvalitní  filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky s aktivním uhlím, alternativu filtračních patron mnoha světových značek (Donaldson, ESTA, MANN, KEMPER, TEKA, UAS aj.) a další filtračních zařízení.

U nás najdete:

Individuální přístup · Rychlé vyřízení · Záruku spokojenosti

 

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ  nás kontaktujte pomocí e-mailu info@mdfilter.cz nebo kontaktního formuláře níže na vebových stránkách

Navštívit můžete i náš nový web www.industry-filter.cz

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!