Typy filtrů

Filtry pro lasery, laserové řezačky TRUMPF

Filtry pro lasery, laserové řezačky TRUMPF

Nabízíme vysoce kvalitní filtry pro vypalovačky TRUMPF. Tyto filtry jsou vyráběny z vysoce kvalitního materiálu, který garantuje jejich vysokou kvalitu a dlouhou životnost za velmi výhodné ceny oproti originálu.

Filtry do řezaček jsou dodávány v několika variantách:

Model L42

Model PA15

TRUMPF 345, 064;  386, 275;  146, 122; 141, 759;  139,  809; 3 40, 484;  0380757

Nabízíme i filtry do dalších modelů TRUMPF laserů a řezaček dalších výrobců jako Kimla, Bystronic, Mazak nebo Eagle.

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů, repasi filtrů, prodejem filtrů do automobilového průmyslu, lesní a stavební techniky a dalších odvětví průmyslu, prodej aktivního uhlí a regenerací aktivního uhlí.

Zabývá se odborným poradenstvím, návrhem, výrobou, dodávkou a montáží filtračních, vzduchotechnických a klimatizačních zařízení pro malé a střední podniky včetně prodeje filtračních materiálů.

Za příznivé ceny vám vyrobíme, zrepasujeme či prodáme mnoho různých filtrů. např. vysoce kvalitní filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky mnoha světových značek (Donaldson, MANN, KEMPER, UAS atd.) či filtračních zařízení.

  • maloobchod
  • velkoobchod

U nás najdete:   

Odbornou pomoc · Záruku spokojenosti · Rychlé vyřízení · Individuální přístup

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ Vás prosíme kontaktujte nás pomocí mailů nebo formulářů na stránce nebo navštivte náš nový web www.industry-filter.cz

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!