Typy filtrů

Filtrační svíčky - navíjené

Široké spektrum filtračních svíček umožňuje zákazníkům rozsáhlé řešení filtrace. K dispozici jsou svíčky z vláken foukaných z taveniny, navíjené, z vláken spojených pryskyřicí a svíčky s aktivním uhlím, dále filtrační moduly a filtrační nádoby z nerezové oceli nebo plastové

Vysoce výkonné průmyslové filtrační svíčky jsou dostupné v různých provedeních - vinuté, spékané, skládané a metalické, v délkách od 10“ do 60“ s různou jemností filtru od 0.1 - 150 µm a v široké nabídce materiálů - polypropylen, skleněná vlákna, nylon, bavlna, aktivní uhlí. Nominální i absolutní provedení. Filtrační svíčky jsou vhodné pro všechny obvyklé filtrační nádoby.

Ukázka filtrů výroby z naší produkce

 

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů, prodejem filtrů do průmyslu a dalších odvětví průmyslu, prodejem aktivního uhlí a regenerací aktivního uhlí.

Za příznivé ceny vám vyrobíme či prodáme mnoho různých filtrů. např. vysoce kvalitní filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky s aktivním uhlím, alternativu filtračních patron mnoha světových značek ( Donaldson, ESTA,  MANN, KEMPER, TEKA, UAS aj.) či filtračních zařízení.

U nás najdete:   

Individuální přístup  · Rychlé vyřízení · Záruku spokojenosti 

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ Vás prosíme kontaktujte nás pomocí mailů nebo formulářů na stránce nebo navštivte náš nový web www.industry-filter.cz

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!