Typy filtrů

Filtry pro práškové lakovny

Filtry pro práškové lakovny

Nabízíme vysoce kvalitní kazetové filtry pro lakovny a filtrační vložky značek jako Gwomal, Promal, Wagner, Ekomal, Monkiewicz, Adal, Gema, Budrem, Wolmal, Vismont, Romer, Euroimpianti, Nordson a spoustu dalších.

Filtry jsou v mnoha různých rozměrech a typech. Nejvíce populární rozměry 600, 660, 900 a 1000 milimetrů s typickým bajonetovým upevněním. V nabídce jsou však i méně běžné typy filtrů s většími rozměry nebo vlastním systémem upevnění.

Nejvíce běžné typy filtrů pro práškové lakovny jsou válcovitého nebo kuželovitého tvaru.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Společnost MD Filter® se specializuje na zakázkovou výrobu filtrů, repasi filtrů, prodej filtrů, prodej aktivního uhlí a regenerací aktivního uhlí. Zabývá se odborným poradenstvím, návrhem, výrobou, dodávkou a montáží filtračních, vzduchotechnických a klimatizačních zařízení pro malé a střední podniky včetně prodeje filtračních materiálů.

Za příznivé ceny vám vyrobíme, zrepasujeme či prodáme mnoho různých filtrů. např. vysoce kvalitní filtrační kazety, kapsové filry či filtrační vložky mnoha světových značek (Donalson, KEMPER, UAS atd.) či filtračních zařízení.

U nás najdete: 

Odbornou pomoc · Záruku spokojenosti · Rychlé vyřízení · Individuální přístup

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ Vás prosím kontaktujte nás pomocí mailů nebo formulářů na stránce.               (Zeptejte se či poptejte filtr ihned)

 

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!