Typy filtrů

Filtry pro práškové lakovny

Filtry pro práškové lakovny

Nabízíme vysoce kvalitní kazetové filtry pro lakovny a filtrační vložky značek jako Gwomal, Promal, Wagner, Ekomal, Monkiewicz, Adal, Gema, Budrem, Wolmal, Vismont, Romer, Euroimpianti, Nordson a spoustu dalších.

Filtry jsou v mnoha různých rozměrech a typech. Nejvíce populární rozměry 600, 660, 900 a 1000 milimetrů s typickým bajonetovým upevněním. V nabídce jsou však i méně běžné typy filtrů s většími rozměry nebo vlastním systémem upevnění.

Nejvíce běžné typy filtrů pro práškové lakovny jsou válcovitého nebo kuželovitého tvaru.

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů, repasi filtrů, prodejem filtrů do automobilového průmyslu, lesní a stavební techniky a dalších odvětví průmyslu, prodej aktivního uhlí a regenerací aktivního uhlí.

Zabývá se odborným poradenstvím, návrhem, výrobou, dodávkou a montáží filtračních, vzduchotechnických a klimatizačních zařízení pro malé a střední podniky včetně prodeje filtračních materiálů.

Za příznivé ceny vám vyrobíme, zrepasujeme či prodáme mnoho různých filtrů. např. vysoce kvalitní filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky mnoha světových značek (Donaldson, MANN, KEMPER, UAS atd.) či filtračních zařízení.

  • maloobchod
  • velkoobchod

U nás najdete:   

Odbornou pomoc · Záruku spokojenosti · Rychlé vyřízení · Individuální přístup

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ Vás prosíme kontaktujte nás pomocí mailů nebo formulářů na stránce nebo navštivte náš nový web www.industry-filter.cz

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!