Typy filtrů

Filtry pro práškové lakovny

Filtry pro práškové lakovny

Nabízíme vysoce kvalitní kazetové filtry pro lakovny a filtrační vložky značek jako Gwomal, Promal, Wagner, Ekomal, Monkiewicz, Adal, Gema, Budrem, Wolmal, Vismont, Romer, Euroimpianti, Nordson a spoustu dalších.

Filtry jsou v mnoha různých rozměrech a typech. Nejvíce populární rozměry 600, 660, 900 a 1000 milimetrů s typickým bajonetovým upevněním. V nabídce jsou však i méně běžné typy filtrů s většími rozměry nebo vlastním systémem upevnění.

Nejvíce běžné typy filtrů pro práškové lakovny jsou válcovitého nebo kuželovitého tvaru.

 

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů a jejich prodejem do různých průmyslových odvětví.  Zabývá se rovněž prodejem a regenerací aktivního uhlí.

U MD Filter můžete zakoupit filtry různých typů. Pokud byste v nabídce nenašli přesně to, co potřebujete, vyrobíme vám filtr podle vašich parametrů.

Zakoupíte zde vysoce kvalitní  filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky s aktivním uhlím, alternativu filtračních patron mnoha světových značek (Donaldson, ESTA, MANN, KEMPER, TEKA, UAS aj.) a další filtračních zařízení.

U nás najdete:

Individuální přístup · Rychlé vyřízení · Záruku spokojenosti

 

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ  nás kontaktujte pomocí e-mailu info@mdfilter.cz nebo kontaktního formuláře níže na vebových stránkách

Navštívit můžete i náš nový web www.industry-filter.cz

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!