Typy filtrů

Filtrační pytle a filtrační rukávy na míru

Potřebujete pro svou výrobu filtrační rukáv či filtrační pytel specifických rozměrů? Hledáte vysokou kvalitu, která zajistí vaší výrobě 100 % čistotu?

Spoléhejte na naši značku – MD Filtrace!

Co děláme:

Šijeme filtrační rukávy a filtrační pytle na míru, podle vámi zadaných parametrů. Vytvoříme tlakový filtr s velkou variabilitou filtrační schopnosti a v prvotřídní kvalitě.

Využití naší filtrace:

Naše filtrační rukávy a pytle mají všeobecné využití a hodí se pro filtraci v různých průmyslových odvětvích. Jmenujme dřevařský průmysl, plastikářský, tabákový, potravinářský, těžební průmysl a spoustu dalších. Filtrační rukávy a pytle se hojně využívají i v elektrárnách, spalovnách odpadu atd.

Jak to funguje:

Potřebujete odsát uhelný prach, piliny ze dřeva nebo filtrovat vodu? Dokážeme si poradit s filtrací v různém prostředí, pro různé materiály a nezaskočí nás ani složitější požadavky našich klientů.

Výrobu přizpůsobíme vašim potřebám i zadaným parametrům. Filtrační rukáv můžete využít ve svislé poloze dnem nahoru i dolů, stejně jako pro mechanickou regeneraci, popř. regeneraci stlačeným vzduchem či protiproudem. 

Pomůcky pro filtraci šijeme z materiálu té nejvyšší kvality. Dbáme na to, aby byl prodyšný a zároveň dobře odsával. Vnitřní strana filtračního rukávu je ušita z PTFE a je pokryta teflonovou membránou. Je dokonale hladká, takže na ní neulpívají na ní nečistoty, které by znehodnotily kvalitu sání.  

Tyto pytle jsou využitelné např. :

  • Plastikářském průmyslu
  • Drevařském průmyslu
  • Potravinářském průmyslu
  • Těžebním průmyslu
  • a v dalších odvětvích

Co ještě umíme:

Naše společnost se specializuje na zakázkovou výrobu filtrů, filtračních rukávů a pytlů, ale také na jejich prodej do různých průmyslových odvětví. Dále se zabýváme prodejem a regenerací aktivního uhlí. Vše vytváříme podle zadaných parametrů a představ zákazníka. Pracujeme s nejlepšími surovinami a materiálem, aby i naše dodané výrobky byly co nejkvalitnější, což dokazuje nejen hodnocení a zpětná vazba našich zákazníků, ale i opětovný zájem o naše služby.

 

Proč se spokojit s málem, když můžete mít víc – a za příznivou cenu?

Máte představu o zakázce ve velkém množství? Nenašli jste na stránkách MD Filter to, co potřebujete?

Kontaktujte nás na emailu info@mdfilter.cz nebo se podívejte na náš nový web www.industry-filter.cz.

 

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů a jejich prodejem do různých průmyslových odvětví.  Zabývá se rovněž prodejem a regenerací aktivního uhlí.

U MD Filter můžete zakoupit filtry různých typů. Pokud byste v nabídce nenašli přesně to, co potřebujete, vyrobíme vám filtr podle vašich parametrů.

Zakoupíte zde vysoce kvalitní  filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky s aktivním uhlím, alternativu filtračních patron mnoha světových značek (Donaldson, ESTA, MANN, KEMPER, TEKA, UAS aj.) a další filtračních zařízení.

U nás najdete:

Individuální přístup · Rychlé vyřízení · Záruku spokojenosti

 

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ  nás kontaktujte pomocí e-mailu info@mdfilter.cz nebo kontaktního formuláře níže na vebových stránkách

Navštívit můžete i náš nový web www.industry-filter.cz

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!