Typy filtrů

Filtry KELLER

Filtry Keller

V mnoha laserových řezačkách, mezi jinými i v řezačkách předního producenta laserových zařízení TRUMPF, jsou používány odprašovací filtry značky Keller a Keller Vario.

V naší nabídce jsou špičkové náhradní díly značky Keller za atraktivní ceny.

Naše alternativy se vyznačují velmi vysokou kvalitou, která je naprosto stěžejní, díky obtížným podmínkám, které při procesu laserového řezání nastávají. Kvalita filtračních materiálů a správná implementace zajišťuje, že dodáváme velké množství alternativ, se kterými je spokojeno široké spektrum zákazníků.

 

Sinbran typ C 1500/18 

trubkový filtr KELLER

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů, repasi filtrů, prodejem filtrů do automobilového průmyslu, lesní a stavební techniky a dalších odvětví průmyslu, prodej aktivního uhlí a regenerací aktivního uhlí.

Zabývá se odborným poradenstvím, návrhem, výrobou, dodávkou a montáží filtračních, vzduchotechnických a klimatizačních zařízení pro malé a střední podniky včetně prodeje filtračních materiálů.

Za příznivé ceny vám vyrobíme, zrepasujeme či prodáme mnoho různých filtrů. např. vysoce kvalitní filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky mnoha světových značek (Donaldson, MANN, KEMPER, UAS atd.) či filtračních zařízení.

  • maloobchod
  • velkoobchod

U nás najdete:   

Odbornou pomoc · Záruku spokojenosti · Rychlé vyřízení · Individuální přístup

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ Vás prosíme kontaktujte nás pomocí mailů nebo formulářů na stránce nebo navštivte náš nový web www.industry-filter.cz

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!