Typy filtrů

Filtry KELLER

Filtry Keller

V mnoha laserových řezačkách, mezi jinými i v řezačkách předního producenta laserových zařízení TRUMPF, jsou používány odprašovací filtry značky Keller a Keller Vario.

V naší nabídce jsou špičkové náhradní díly značky Keller za atraktivní ceny.

Naše alternativy se vyznačují velmi vysokou kvalitou, která je naprosto stěžejní, díky obtížným podmínkám, které při procesu laserového řezání nastávají. Kvalita filtračních materiálů a správná implementace zajišťuje, že dodáváme velké množství alternativ, se kterými je spokojeno široké spektrum zákazníků.

 

Sinbran typ C 1500/18 

trubkový filtr KELLER

 

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů a jejich prodejem do různých průmyslových odvětví.  Zabývá se rovněž prodejem a regenerací aktivního uhlí.

U MD Filter můžete zakoupit filtry různých typů. Pokud byste v nabídce nenašli přesně to, co potřebujete, vyrobíme vám filtr podle vašich parametrů.

Zakoupíte zde vysoce kvalitní  filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky s aktivním uhlím, alternativu filtračních patron mnoha světových značek (Donaldson, ESTA, MANN, KEMPER, TEKA, UAS aj.) a další filtračních zařízení.

U nás najdete:

Individuální přístup · Rychlé vyřízení · Záruku spokojenosti

 

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ  nás kontaktujte pomocí e-mailu info@mdfilter.cz nebo kontaktního formuláře níže na vebových stránkách

Navštívit můžete i náš nový web www.industry-filter.cz

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!