Typy filtrů

Rukávcové filtry

Rukávcové filtry

Různé rukávcové filtry pro průmyslovou filtraci dle požadavků zákazníka určené pro filtraci, sazí, pevných částic, hrubého prachu, kapalin
Materiály dle použítí jsou určeny do teplot až 270 stupňů celsia. 

Rukávcový filtr slouží k oddělení hrubých pevných částic od kapaliny. Svůj název má odvozený od filtračního rukávce (pytle), který plní funkci filtrační média. Uplatníte ho hlavně jako hrubý předfiltr před dalšími stupni filtrace.  

 

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů a jejich prodejem do různých průmyslových odvětví.  Zabývá se rovněž prodejem a regenerací aktivního uhlí.

U MD Filter můžete zakoupit filtry různých typů. Pokud byste v nabídce nenašli přesně to, co potřebujete, vyrobíme vám filtr podle vašich parametrů.

Zakoupíte zde vysoce kvalitní  filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky s aktivním uhlím, alternativu filtračních patron mnoha světových značek (Donaldson, ESTA, MANN, KEMPER, TEKA, UAS aj.) a další filtračních zařízení.

U nás najdete:

Individuální přístup · Rychlé vyřízení · Záruku spokojenosti

 

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ  nás kontaktujte pomocí e-mailu info@mdfilter.cz nebo kontaktního formuláře níže na vebových stránkách

Navštívit můžete i náš nový web www.industry-filter.cz

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!