Filtry pro větrání, vzduchotechniku a klimatizaci

Typy filtrů v naší nabídce pro větrání, vzduchotechniku a klimatizace

Kapsové filtry

Úplný sortiment kapsových, rámečkových a kompaktních filtrů pro záchyt hrubého a jemného prachu ( G2 - F9). Použití ve všech typech vzduchotechnických a klimatizačních jednotek. Dodávky také v nestandardních rozměrech a provedeních.

Kazetové filtry

  • ploché
  • Z-Line

Rohože

  • syntetické
  • skelné vlákno

Fan-Coil

Carbofiltry

Kompakt filtry

HEPA filtry

Kovové filtry (tukové)

Příslušenství

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Společnost MD Filter® se specializuje na zakázkovou výrobu filtrů, repasi filtrů, prodej filtrů, prodej aktivního uhlí a regenerací aktivního uhlí. Zabývá se odborným poradenstvím, návrhem, výrobou, dodávkou a montáží filtračních, vzduchotechnických a klimatizačních zařízení pro malé a střední podniky včetně prodeje filtračních materiálů.

Za příznivé ceny vám vyrobíme, zrepasujeme či prodáme mnoho různých filtrů. např. vysoce kvalitní filtrační kazety, kapsové filry či filtrační vložky mnoha světových značek (Donalson, KEMPER, UAS atd.) či filtračních zařízení.

U nás najdete: 

Odbornou pomoc · Záruku spokojenosti · Rychlé vyřízení · Individuální přístup

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ Vás prosím kontaktujte nás pomocí mailů nebo formulářů na stránce.               (Zeptejte se či poptejte filtr ihned)

 

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!