Naše služby v oblasti filtrace vzduchu, plynů i kapalin

O filtrech víme první poslední. Chcete to vědět i vy?

S filtry pracujeme den co den už hezkou řádku let, takže o nich víme všechno. Kromě dodávek filtrů na zakázku a výroby levnějších replik originálních dílů vám také poradíme s volbou vhodného filtračního řešení pro vaše potřeby, zajistíme dlouhodobě pravidelný servis a údržbu vaší filtrační techniky a postaráme se o repase filtrů, pokud zatím nechcete investovat do pořízení nových.

 

Poradenství

Máte potíže s filtračním zařízením ve vaší firmě? Hledáte odborníky, kteří vám navrhnou optimální řešení filtrace ve vašem provozu? Potřebujete koupit nový filtr, ale vůbec se v tom nevyznáte? Problémů můžete mít hodně, ale řešení vám bude stačit jedno – kontaktujte nás a my už se o všechno postaráme. Vyřešíme, navrhneme, poradíme. Naše dlouholeté zkušenosti jsou pro vás zárukou, že získáte vždy nejlepší možné řešení – a to vám garantujeme.

 

Servis a řešení

Vyrábíme, dodáváme, radíme… a také montujeme, demontujeme a servisujeme. Pokud potřebujete pomoct vyřešit potíže s vaší filtrační technikou, nechte to na nás. Pomůžeme vám jednorázově s opravou filtrů, namontujeme nové nebo demontujeme staré, zlikvidujeme ekologicky staré použité filtry nebo vám můžeme dlouhodobě zajišťovat pravidelnou údržbu filtrů, ať s ní nemáte zbytečné starosti.

 

Repase filtrů

Nechcete ještě investovat do koupě nových filtrů? Pak vám rádi pomůžeme s repasováním dosavadních nebo použitých filtrů a jiných filtračních prvků. Díky repasi uvedeme vaše filtry a další filtrační techniku do tak perfektního stavu, že ani nepoznáte, že nejsou nové. Repase mnohdy dokáže zázraky, takže se nám neváhejte ozvat.

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!