Typy filtrů

Filtrační materiály

Filtrační materiály filtračních tříd G2, G3, G4, M5, M6, F7, F9 nabízíme pro hrubou i jemnou filtraci a to buď syntetická nebo skelná vlákna pro provozní teploty max.do 80 - 100°C.  Většinu materiálů lze dodat v rolích 2 x 20 m nebo podle potřeby i jako přířezy požadovaných rozměrů.

  • Filtrační materiály z polyesterových vláken
  • Filtrační materiály ze skelných vlákem
  • Filtrační materiály s aktivním uhlím

Filtrační materiály jsou vyrobeny ze syntetických nebo skleněných vláken. Dodávány jsou buď v celku, jako role, nebo je možné objednat přesně vyměřené řezy. Nabídka filtračních roun zahrnuje i vysokoteplotní materiál FC200.

Rádi Vám odborně poradíme. Váš dotaz pošlete buď přes formulář nebo přes e-mail: info (zavináč)mdfilter.cz

 

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů a jejich prodejem do různých průmyslových odvětví.  Zabývá se rovněž prodejem a regenerací aktivního uhlí.

U MD Filter můžete zakoupit filtry různých typů. Pokud byste v nabídce nenašli přesně to, co potřebujete, vyrobíme vám filtr podle vašich parametrů.

Zakoupíte zde vysoce kvalitní  filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky s aktivním uhlím, alternativu filtračních patron mnoha světových značek (Donaldson, ESTA, MANN, KEMPER, TEKA, UAS aj.) a další filtračních zařízení.

U nás najdete:

Individuální přístup · Rychlé vyřízení · Záruku spokojenosti

 

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ  nás kontaktujte pomocí e-mailu info@mdfilter.cz nebo kontaktního formuláře níže na vebových stránkách

Navštívit můžete i náš nový web www.industry-filter.cz

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!