Typy filtrů

Filtrační materiály

Filtrační materiály filtračních tříd G2, G3, G4, M5, M6, F7, F9 nabízíme pro hrubou i jemnou filtraci a to buď syntetická nebo skelná vlákna pro provozní teploty max.do 80 - 100°C.  Většinu materiálů lze dodat v rolích 2 x 20 m nebo podle potřeby i jako přířezy požadovaných rozměrů.

  • Filtrační materiály z polyesterových vláken
  • Filtrační materiály ze skelných vlákem
  • Filtrační materiály s aktivním uhlím

Filtrační materiály jsou vyrobeny ze syntetických nebo skleněných vláken. Dodávány jsou buď v celku, jako role, nebo je možné objednat přesně vyměřené řezy. Nabídka filtračních roun zahrnuje i vysokoteplotní materiál FC200.

Rádi Vám odborně poradíme. Váš dotaz pošlete buď přes formulář nebo přes e-mail: info (zavináč)mdfilter.cz

 

UPOZORNĚNÍ: COVID-19

Vážení zákazníci, 

prosím omluvte možné zpoždění nabídky na poptávku, dodávky Vaší objednávky v souvislosti s epidemií COVID

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů, prodejem filtrů do průmyslu a dalších odvětví průmyslu, prodejem aktivního uhlí a regenerací aktivního uhlí.

Zabývá se odborným poradenstvím, návrhem, výrobou, dodávkou a montáží filtračních, vzduchotechnických a klimatizačních zařízení pro malé a střední podniky včetně prodeje filtračních materiálů.

Za příznivé ceny vám vyrobíme či prodáme mnoho různých filtrů. např. vysoce kvalitní filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky s aktivním uhlím, filtrační patrony mnoha světových značek (Donaldson, ESTA,  MANN, KEMPER, TEKA, UAS aj.) či filtračních zařízení.

  • maloobchod
  • velkoobchod

U nás najdete:   

Odbornou pomoc · Záruku spokojenosti · Rychlé vyřízení · Individuální přístup

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ Vás prosíme kontaktujte nás pomocí mailů nebo formulářů na stránce nebo navštivte náš nový web www.industry-filter.cz

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!