Typy filtrů

Kapalinové filtry plošné

Kapalinové filtry plošné pro pásovou filtraci jsou nejjednodušším, nejlevnějším a díky tomu i nejrozšířenějším způsobem filtrování odpadních vod. Filtračním materiálem jsou polyesterové materiály s rozdílnou plošnou gramáží (od 20-70 g/m2). Filtrační schopnost pásových filtrů je od 60 až po 10μ.

Rozměry filtračního materiálu dodáváme dle individuálních požadavků zákazníka.

 

Kde najdou uplatnění kapalinové pásové filtry

  • Filtrace emulzí a saponátové vody (mycí vody)
  • Filtrace ropných produktů
  • Filtrace brousících a válcovacích olejů

 

Ukázka filtrů výroby z naší produkce

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Společnost MD Filter® se specializuje na zakázkovou výrobu filtrů, repasi filtrů, prodej filtrů do automobilového průmyslu, lesní a stavební techniky a dalších odvětví průmyslu, prodej aktivního uhlí a regenerací aktivního uhlí.

Zabývá se odborným poradenstvím, návrhem, výrobou, dodávkou a montáží filtračních, vzduchotechnických a klimatizačních zařízení pro malé a střední podniky včetně prodeje filtračních materiálů.

Za příznivé ceny vám vyrobíme, zrepasujeme či prodáme mnoho různých filtrů. např. vysoce kvalitní filtrační kazety, kapsové filry či filtrační vložky mnoha světových značek (Donalson, MANN, KEMPER, UAS atd.) či filtračních zařízení.

  • maloobchod
  • velkoobchod

U nás najdete:   Odbornou pomoc · Záruku spokojenosti · Rychlé vyřízení · Individuální přístup

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ Vás prosíme kontaktujte nás pomocí mailů nebo formulářů na stránce.

 

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!