Typy filtrů

Filtry pro plazmové vypalování

Filtry pro plasmové vypalování

V naší nabídce máme velké množství filtrů pro plasmové řezačky. Nabízíme originálně i náhradní filtry pro většinu zařízení pro odběr prachu.

Při řezání jak plasmou, tak laserem vzniká velmi jemný a škodlivý prach, a proto je velice důležité pro tento typ procesu využít velmi kvalitních filtračních materiálů s vysokou účinností, tak aby dokázali filtrovat i částice i nejmenším průměrem. Pro to jsou vhodné vysoce efektivní materiály s PTFE povlakem, speciálně pak s PTFE membránou. Mezi často používané materiály pro extrakci prachu z plasmových hořáků patří např. polyester nebo celulózové hmoty potažené nanovlákny s vysokou účinností. 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Společnost MD Filter® se specializuje na zakázkovou výrobu filtrů, repasi filtrů, prodej filtrů do automobilového průmyslu, lesní a stavební techniky a dalších odvětví průmyslu, prodej aktivního uhlí a regenerací aktivního uhlí.

Zabývá se odborným poradenstvím, návrhem, výrobou, dodávkou a montáží filtračních, vzduchotechnických a klimatizačních zařízení pro malé a střední podniky včetně prodeje filtračních materiálů.

Za příznivé ceny vám vyrobíme, zrepasujeme či prodáme mnoho různých filtrů. např. vysoce kvalitní filtrační kazety, kapsové filry či filtrační vložky mnoha světových značek (Donalson, MANN, KEMPER, UAS atd.) či filtračních zařízení.

  • maloobchod
  • velkoobchod

U nás najdete:   Odbornou pomoc · Záruku spokojenosti · Rychlé vyřízení · Individuální přístup

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ Vás prosíme kontaktujte nás pomocí mailů nebo formulářů na stránce.

 

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!