Typy filtrů

Filtry pro plazmové vypalování

Filtry pro plasmové vypalování

V naší nabídce máme velké množství filtrů pro plasmové řezačky. Nabízíme originálně i náhradní filtry pro většinu zařízení pro odběr prachu.

Při řezání jak plasmou, tak laserem vzniká velmi jemný a škodlivý prach, a proto je velice důležité pro tento typ procesu využít velmi kvalitních filtračních materiálů s vysokou účinností, tak aby dokázali filtrovat i částice i nejmenším průměrem. Pro to jsou vhodné vysoce efektivní materiály s PTFE povlakem, speciálně pak s PTFE membránou. Mezi často používané materiály pro extrakci prachu z plasmových hořáků patří např. polyester nebo celulózové hmoty potažené nanovlákny s vysokou účinností. 

 

UPOZORNĚNÍ: COVID-19

Vážení zákazníci, 

prosím omluvte možné zpoždění nabídky na poptávku, dodávky Vaší objednávky v souvislosti s epidemií COVID

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů, prodejem filtrů do průmyslu a dalších odvětví průmyslu, prodejem aktivního uhlí a regenerací aktivního uhlí.

Zabývá se odborným poradenstvím, návrhem, výrobou, dodávkou a montáží filtračních, vzduchotechnických a klimatizačních zařízení pro malé a střední podniky včetně prodeje filtračních materiálů.

Za příznivé ceny vám vyrobíme či prodáme mnoho různých filtrů. např. vysoce kvalitní filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky s aktivním uhlím, filtrační patrony mnoha světových značek (Donaldson, ESTA,  MANN, KEMPER, TEKA, UAS aj.) či filtračních zařízení.

  • maloobchod
  • velkoobchod

U nás najdete:   

Odbornou pomoc · Záruku spokojenosti · Rychlé vyřízení · Individuální přístup

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ Vás prosíme kontaktujte nás pomocí mailů nebo formulářů na stránce nebo navštivte náš nový web www.industry-filter.cz

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!