Typy filtrů

Filtry pro plazmové vypalování

Filtry pro plasmové vypalování

V naší nabídce máme velké množství filtrů pro plasmové řezačky. Nabízíme originálně i náhradní filtry pro většinu zařízení pro odběr prachu.

Při řezání jak plasmou, tak laserem vzniká velmi jemný a škodlivý prach, a proto je velice důležité pro tento typ procesu využít velmi kvalitních filtračních materiálů s vysokou účinností, tak aby dokázali filtrovat i částice i nejmenším průměrem. Pro to jsou vhodné vysoce efektivní materiály s PTFE povlakem, speciálně pak s PTFE membránou. Mezi často používané materiály pro extrakci prachu z plasmových hořáků patří např. polyester nebo celulózové hmoty potažené nanovlákny s vysokou účinností. 

 

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů a jejich prodejem do různých průmyslových odvětví.  Zabývá se rovněž prodejem a regenerací aktivního uhlí.

U MD Filter můžete zakoupit filtry různých typů. Pokud byste v nabídce nenašli přesně to, co potřebujete, vyrobíme vám filtr podle vašich parametrů.

Zakoupíte zde vysoce kvalitní  filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky s aktivním uhlím, alternativu filtračních patron mnoha světových značek (Donaldson, ESTA, MANN, KEMPER, TEKA, UAS aj.) a další filtračních zařízení.

U nás najdete:

Individuální přístup · Rychlé vyřízení · Záruku spokojenosti

 

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ  nás kontaktujte pomocí e-mailu info@mdfilter.cz nebo kontaktního formuláře níže na vebových stránkách

Navštívit můžete i náš nový web www.industry-filter.cz

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!