Typy filtrů

Filtry zařízení a filtrační jednotky

Filtrační zařízení a filtrační jednotky

V naší stále nabídce máme i široké množství filtrů do ventilačních zařízení.

Vzhledem k narůstajícímu počtu odprašovacích systémů či zařízení ve výrobních továrnách nabízíme i nejpopulárnější variace ventilačních filtrů. Tyto odprašovací systémy jsou nejčastěji typu Push-Pull. Stálá nabídka filtrů filtrujících prach předních výrobců jako KEMPER, TEKA, ESTA, AJAN, CLEANAIR, DONALDSON, NEDERMAN, DANTHERM, DISA, EUROMATE, PLYMOVENT, SULT a dalších.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Společnost MD Filter® se specializuje na zakázkovou výrobu filtrů, repasi filtrů, prodej filtrů do automobilového průmyslu, lesní a stavební techniky a dalších odvětví průmyslu, prodej aktivního uhlí a regenerací aktivního uhlí.

Zabývá se odborným poradenstvím, návrhem, výrobou, dodávkou a montáží filtračních, vzduchotechnických a klimatizačních zařízení pro malé a střední podniky včetně prodeje filtračních materiálů.

Za příznivé ceny vám vyrobíme, zrepasujeme či prodáme mnoho různých filtrů. např. vysoce kvalitní filtrační kazety, kapsové filry či filtrační vložky mnoha světových značek (Donalson, MANN, KEMPER, UAS atd.) či filtračních zařízení.

  • maloobchod
  • velkoobchod

U nás najdete:   Odbornou pomoc · Záruku spokojenosti · Rychlé vyřízení · Individuální přístup

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ Vás prosíme kontaktujte nás pomocí mailů nebo formulářů na stránce.

 

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!