Typy filtrů

Kazetové filtry a filtrační vložky DANTHERM

Filtry vzduchu a filtrační vložky Dantherm

Nabízíme vysoce kvalitní filtry vzduchu a filtrační vložky značky Dantherm. Ve výrobě těchto filtrů je používáno těch nejkvalitnějších dovezených materiálů, což garantuje vysokou kvalitu výroby a dlouhou životnost za atraktivní cenu ve srovnání s originálními filtry.

Velká rozmanitost filtračních materiálů – v nabídce: polyester, antistatický polyester a polyester s PTFE membránou.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Společnost MD Filter® se specializuje na zakázkovou výrobu filtrů, repasi filtrů, prodej filtrů do automobilového průmyslu, lesní a stavební techniky a dalších odvětví průmyslu, prodej aktivního uhlí a regenerací aktivního uhlí.

Zabývá se odborným poradenstvím, návrhem, výrobou, dodávkou a montáží filtračních, vzduchotechnických a klimatizačních zařízení pro malé a střední podniky včetně prodeje filtračních materiálů.

Za příznivé ceny vám vyrobíme, zrepasujeme či prodáme mnoho různých filtrů. např. vysoce kvalitní filtrační kazety, kapsové filry či filtrační vložky mnoha světových značek (Donalson, MANN, KEMPER, UAS atd.) či filtračních zařízení.

  • maloobchod
  • velkoobchod

U nás najdete:   Odbornou pomoc · Záruku spokojenosti · Rychlé vyřízení · Individuální přístup

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ Vás prosíme kontaktujte nás pomocí mailů nebo formulářů na stránce.

 

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!