Typy filtrů

Kapsový filtr G3, G4

Kapsové filtry

V naší nabídce jsou kapsové filtry v provedení: kovový rám 25 mm, 20 mm, 15 mm, nebo umělohmotný rám 25 mm, 20 mm. Různá množství kapes dostupná na objednávku.

Kapsové filtry jsou vyráběny z vrstveného materiálu, kdy jednotlivé kapsy vytváří žebrovanou konstrukci upevněnou do stabilního kovového rámu. Kapsové filtry tak mají díky své konstrukci velkou plochu pro zachytávání nečistot a zachovávají si tak účinnost i při vysokém tlaku a v mimořádně prašném prostředí.

Kde najdou uplatnění kapsové filtry

  • Lakovny
  • Průmyslové provozy
  • Nemocnice
  • Administrativní objekty

Kapsové filtrační vložky se standardně vyrábějí ve dvou velikostech v 5 třídách filtrace. Na požadavek zákazníka lze vyrobit i filtry s jinými rozměry a počty kapes ve třídách filtrace G3 -F9. Je možno vyrobit filtry i dle dodaných vzorků. Filtry třídy filtrace G3 -G4 Účinné proti vláknitým prachům, pylům a hrubým prachovým částicím. Použití -první stupeň filtrace u vícestupňových filtračních zařízení. Kapsové filtrační vložky se používají jako výměnný filtrační element v stupních jednotkách lakovacích boxů a klimatizačních zařízeních. Konkrétní oblast použití závisí na třídě filtrace dle ČSN EN 779. Provedení: Filtrační vložky kapsové jsou tvořeny pozinkovaným upínacím rámem šířky 25 mm, do kterého jsou upevněny filtrační kapsy z netkané textílie. Jednotlivé kapsy mají klínovitý tvar. Počet a délka filtračních kapes a použitý materiál určují technické parametry filtru. Stálost tvaru filtru, zajišťují plastové splity v jednotlivých kapsách.

Doporučujeme: kapsove-filtry.eu

kapsove_filtry

 

UPOZORNĚNÍ: COVID-19

Vážení zákazníci, 

prosím omluvte možné zpoždění nabídky na poptávku, dodávky Vaší objednávky v souvislosti s epidemií COVID

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů, prodejem filtrů do průmyslu a dalších odvětví průmyslu, prodejem aktivního uhlí a regenerací aktivního uhlí.

Zabývá se odborným poradenstvím, návrhem, výrobou, dodávkou a montáží filtračních, vzduchotechnických a klimatizačních zařízení pro malé a střední podniky včetně prodeje filtračních materiálů.

Za příznivé ceny vám vyrobíme či prodáme mnoho různých filtrů. např. vysoce kvalitní filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky s aktivním uhlím, filtrační patrony mnoha světových značek (Donaldson, ESTA,  MANN, KEMPER, TEKA, UAS aj.) či filtračních zařízení.

  • maloobchod
  • velkoobchod

U nás najdete:   

Odbornou pomoc · Záruku spokojenosti · Rychlé vyřízení · Individuální přístup

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ Vás prosíme kontaktujte nás pomocí mailů nebo formulářů na stránce nebo navštivte náš nový web www.industry-filter.cz

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!