Typy filtrů

Kapsové filtry

Kapsové filtry

V naší nabídce jsou kapsové filtry v provedení: kovový rám 25 mm, 20 mm, 15 mm, nebo umělohmotný rám 25 mm, 20 mm. Různá množství kapes dostupná na objednávku.

Kapsové filtry jsou vyráběny z vrstveného materiálu, kdy jednotlivé kapsy vytváří žebrovanou konstrukci upevněnou do stabilního kovového rámu. Kapsové filtry tak mají díky své konstrukci velkou plochu pro zachytávání nečistot a zachovávají si tak účinnost i při vysokém tlaku a v mimořádně prašném prostředí.

Kde najdou uplatnění kapsové filtry

  • Lakovny
  • Průmyslové provozy
  • Nemocnice
  • Administrativní objekty

Kapsové filtrační vložky se standardně vyrábějí ve dvou velikostech v 5 třídách filtrace. Na požadavek zákazníka lze vyrobit i filtry s jinými rozměry a počty kapes ve třídách filtrace G3 -F9. Je možno vyrobit filtry i dle dodaných vzorků. Filtry třídy filtrace G3 -G4 Účinné proti vláknitým prachům, pylům a hrubým prachovým částicím. Použití -první stupeň filtrace u vícestupňových filtračních zařízení. Kapsové filtrační vložky se používají jako výměnný filtrační element v stupních jednotkách lakovacích boxů a klimatizačních zařízeních. Konkrétní oblast použití závisí na třídě filtrace dle ČSN EN 779. Provedení: Filtrační vložky kapsové jsou tvořeny pozinkovaným upínacím rámem šířky 25 mm, do kterého jsou upevněny filtrační kapsy z netkané textílie. Jednotlivé kapsy mají klínovitý tvar. Počet a délka filtračních kapes a použitý materiál určují technické parametry filtru. Stálost tvaru filtru, zajišťují plastové splity v jednotlivých kapsách.

kapsove_filtry

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Společnost MD Filter® se specializuje na zakázkovou výrobu filtrů, repasi filtrů, prodej filtrů do automobilového průmyslu, lesní a stavební techniky a dalších odvětví průmyslu, prodej aktivního uhlí a regenerací aktivního uhlí.

Zabývá se odborným poradenstvím, návrhem, výrobou, dodávkou a montáží filtračních, vzduchotechnických a klimatizačních zařízení pro malé a střední podniky včetně prodeje filtračních materiálů.

Za příznivé ceny vám vyrobíme, zrepasujeme či prodáme mnoho různých filtrů. např. vysoce kvalitní filtrační kazety, kapsové filry či filtrační vložky mnoha světových značek (Donalson, MANN, KEMPER, UAS atd.) či filtračních zařízení.

  • maloobchod
  • velkoobchod

U nás najdete:   Odbornou pomoc · Záruku spokojenosti · Rychlé vyřízení · Individuální přístup

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ Vás prosíme kontaktujte nás pomocí mailů nebo formulářů na stránce.

 

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!