Typy filtrů

Kapsové filtry G3 - F9

Kapsové filtry

V naší nabídce jsou kapsové filtry v provedení: kovový rám 25 mm, 20 mm, 15 mm, nebo umělohmotný rám 25 mm, 20 mm. Různá množství kapes dostupná na objednávku.

Kapsové filtry jsou vyráběny z vrstveného materiálu, kdy jednotlivé kapsy vytváří žebrovanou konstrukci upevněnou do stabilního kovového rámu. Kapsové filtry tak mají díky své konstrukci velkou plochu pro zachytávání nečistot a zachovávají si tak účinnost i při vysokém tlaku a v mimořádně prašném prostředí.

Kde najdou uplatnění kapsové filtry

  • Lakovny
  • Průmyslové provozy
  • Nemocnice
  • Administrativní objekty

Kapsové filtrační vložky se standardně vyrábějí ve dvou velikostech v 5 třídách filtrace. Na požadavek zákazníka lze vyrobit i filtry s jinými rozměry a počty kapes ve třídách filtrace G3 -F9. Je možno vyrobit filtry i dle dodaných vzorků. Filtry třídy filtrace G3 -G4 Účinné proti vláknitým prachům, pylům a hrubým prachovým částicím. Použití -první stupeň filtrace u vícestupňových filtračních zařízení. Kapsové filtrační vložky se používají jako výměnný filtrační element v stupních jednotkách lakovacích boxů a klimatizačních zařízeních. Konkrétní oblast použití závisí na třídě filtrace dle ČSN EN 779. Provedení: Filtrační vložky kapsové jsou tvořeny pozinkovaným upínacím rámem šířky 25 mm, do kterého jsou upevněny filtrační kapsy z netkané textílie. Jednotlivé kapsy mají klínovitý tvar. Počet a délka filtračních kapes a použitý materiál určují technické parametry filtru. Stálost tvaru filtru, zajišťují plastové splity v jednotlivých kapsách.

Doporučujeme: https://www.kapsovy-filtr.cz/

kapsove_filtry

 

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů a jejich prodejem do různých průmyslových odvětví.  Zabývá se rovněž prodejem a regenerací aktivního uhlí.

U MD Filter můžete zakoupit filtry různých typů. Pokud byste v nabídce nenašli přesně to, co potřebujete, vyrobíme vám filtr podle vašich parametrů.

Zakoupíte zde vysoce kvalitní  filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky s aktivním uhlím, alternativu filtračních patron mnoha světových značek (Donaldson, ESTA, MANN, KEMPER, TEKA, UAS aj.) a další filtračních zařízení.

U nás najdete:

Individuální přístup · Rychlé vyřízení · Záruku spokojenosti

 

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ  nás kontaktujte pomocí e-mailu info@mdfilter.cz nebo kontaktního formuláře níže na vebových stránkách

Navštívit můžete i náš nový web www.industry-filter.cz

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!