Typy filtrů

Odlučovače oleje, separatory

Odlučovače oleje či separátory slouží k separaci oleje a vzduchu. Odlučovače mají vysokou schopnost separace oleje a zároveň dostatečně propouští filtrovaný vzduch.

V naší nabídce jsou odlučovače pro šroubové a rotační kompresory. Náš sortiment zahrnuje standardní separátory - vložky.

Odlučovače oleje od MD-FILTER jsou vhodné pro většinu zn. kompresorů na trhu za zajímavou cenu. Umíme též nabídnou repase.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Společnost MD Filter® se specializuje na zakázkovou výrobu filtrů, repasi filtrů, prodej filtrů, prodej aktivního uhlí a regenerací aktivního uhlí. Zabývá se odborným poradenstvím, návrhem, výrobou, dodávkou a montáží filtračních, vzduchotechnických a klimatizačních zařízení pro malé a střední podniky včetně prodeje filtračních materiálů.

Za příznivé ceny vám vyrobíme, zrepasujeme či prodáme mnoho různých filtrů. např. vysoce kvalitní filtrační kazety, kapsové filry či filtrační vložky mnoha světových značek (Donalson, KEMPER, UAS atd.) či filtračních zařízení.

U nás najdete: 

Odbornou pomoc · Záruku spokojenosti · Rychlé vyřízení · Individuální přístup

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ Vás prosím kontaktujte nás pomocí mailů nebo formulářů na stránce.               (Zeptejte se či poptejte filtr ihned)

 

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!