Vyžití aktivního uhlí

Využití aktivního uhlí v biospalovnách

MD Filter® se zabývá především prodejem aktivního uhlí pro bioplynové stanice na výrobou bioplynu z dostupného biologického odpadu. Ten se následně využívá k výrobě elektřiny, tepla i jako pohon dopravních prostředků. Úkolem aktivního uhlí je především odstranit z bioplynu plyn sulfan, který způsobuje korozi plynových motorů ve stanicích. To pak může výrazně zkrátit jejich životnost. Impregnované aktivní uhlí dokáže bioplyn odsířit, aby získal co nejvyšší možnou kvalitu.

 

Využití aktivního uhlí v lakovnách

Prodáváme a regenerujeme také aktivní uhlí pro lakovny. To je nezbytnou součástí výroby v těchto podnicích. Cílem je zachytit těkavé látky, které při lakování vznikají. Jedná se především o adsorpci organických uhlovodíků a zápachu. Nejde jen o zkvalitnění výroby, ale také o ochranu zdraví pracovníků. Lakovny navíc musí dodržovat nařízení a zákony o ochraně životního prostředí. Aktivní uhlí díky své funkci pomáhá regulovat škodlivé látky tím, že je zachytí a přefiltruje. Nutná je samozřejmě opět jeho pravidelná regenerace, kterou vám zajistí rovněž naše firma MD Filter®

 

 

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů a jejich prodejem do různých průmyslových odvětví.  Zabývá se rovněž prodejem a regenerací aktivního uhlí.

U MD Filter můžete zakoupit filtry různých typů. Pokud byste v nabídce nenašli přesně to, co potřebujete, vyrobíme vám filtr podle vašich parametrů.

Zakoupíte zde vysoce kvalitní  filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky s aktivním uhlím, alternativu filtračních patron mnoha světových značek (Donaldson, ESTA, MANN, KEMPER, TEKA, UAS aj.) a další filtračních zařízení.

U nás najdete:

Individuální přístup · Rychlé vyřízení · Záruku spokojenosti

 

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ  nás kontaktujte pomocí e-mailu info@mdfilter.cz nebo kontaktního formuláře níže na vebových stránkách

Navštívit můžete i náš nový web www.industry-filter.cz

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!