Tukový filtr | Tukové filtry

Tukový filtr | Tukové filtry

Nezapomínáte pravidelně měnit tukové filtry ve vašem odsavači par?

Digestoře a odsavače par v restauračních kuchyních, laboratořích, či průmyslových provozech potřebují ke svému provozu tukové filtry, které účinně zachytávají nepříjemné a zdraví škodlivé pachy a chemické látky. Brání také zanesení vzduchotechniky usazeninami a prodlužují tak výrazně její životnost. Aby bylo odsávání škodlivin co nejúčinnější, je třeba v závislosti na náročnosti provozu zanesené filtry pravidelně měnit.

Vyrábíme průmyslové tukové filtry na míru

Originální tukové filtry bývají drahé, nebo v případě některých digestoří obtížně sehnatelné. Řešením jsou průmyslové tukové filtry naší produkce, které vyrobíme přímo na míru vašemu zařízení. 

Jaké typy tukových filtrů nabízíme?

Uhlíkový filtr

Filtr s aktivním uhlím je vhodný do digestoří v kuchyních, jídelnách, chemických laboratořích i strojírenských provozech. Vyniká schopností zachytávat nepříjemné pachy a škodlivé chemikálie. Díky vysoké absorpční schopnosti se jedná o nejúčinnější typ tukového filtru.

Filtr s drátěnkou

Tento typ filtru je vybaven kovovou drátěnkou. Výhodou je odolnost vůči oxidaci a tím pádem i vyšší životnost. Filtry s drátěnkou je navíc možno regenerovat, což dále prodlužuje jejich životnost. Filtry s drátěnkou jsou vhodné zejména do průmyslových provozů s vyšší prašností, jako je například řezání laserem či vypalování.

Papírové a polyesterové filtry

Tyto filtry jsou vhodné pro méně náročné provozy. Papírová či polyesterová filtrační vložka je napuštěna aktivním uhlíkem pro zvýšení jeho účinnosti. Přestože papírové a polyesterové filtry nedosahují výdrže uhlíkových a kovových filtrů, jejich výhodou je nízká cena.

Kontaktujte nás - za příznivou cenu vám vyrobíme kvalitní tukový filtr přímo na míru k vašemu zařízení.

Doporučený odkaz: tukové filtry

                               

 

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů a jejich prodejem do různých průmyslových odvětví.  Zabývá se rovněž prodejem a regenerací aktivního uhlí.

U MD Filter můžete zakoupit filtry různých typů. Pokud byste v nabídce nenašli přesně to, co potřebujete, vyrobíme vám filtr podle vašich parametrů.

Zakoupíte zde vysoce kvalitní  filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky s aktivním uhlím, alternativu filtračních patron mnoha světových značek (Donaldson, ESTA, MANN, KEMPER, TEKA, UAS aj.) a další filtračních zařízení.

U nás najdete:

Individuální přístup · Rychlé vyřízení · Záruku spokojenosti

 

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ  nás kontaktujte pomocí e-mailu info@mdfilter.cz nebo kontaktního formuláře níže na vebových stránkách

Navštívit můžete i náš nový web www.industry-filter.cz

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!