Tukové filtry

Tukové filtry

Vyrábíme tukové filtry pro průmyslové provozy, restaurace a jídelny, laserové vypalování čí řezání, jednou za čas potřebují vyměnit filtr v odsávači.

Uhlíkový filtr - používá se nejčastěji jako součást digestoří v chemických labolatořích, restauracích, jídelnách, svoje uplatnění najde také v průmyslových provozech jako laserové vypalování či řezání.

Jeho základní předností je schopnost zachytávat vzniklé nepříjemné a zdraví škodlivé pachy a chemické látky. Další výhodou je vyšší absorpce vlhkosti, tedy vyšší efektivita odsávání.

Nejčastější použití je ve formě filtračních vložek, ať již klasických obdélníkových či čtvercových tvarů  nebo též i ve tvaru válců různých průměrů.

Filtr s drátěnkou - nejčastěji používaný typ pro digestoře. Ale nejen pro ně, svoje uplatnění najde například i v rámci vzduchotechniky používané při řezání laserem či jinými hořlavými prvky.

Základní a nejrozšířenější variantou  (cca 90%) je kovová drátěnka v hliníkovém provedení. Drátěné filtrační médium však může být i z nerezu, jehož hlavní výhodou je odolnost proti korozi a je regenerovatelné.

Ostatní typy filtrů - V digestořích je možné použít i tzv. "papírové" filtry. K dispozici jsou varianty papírové či polyesterové napuštěné aktivním uhlíkem pro zvýšení funkčnosti a účinnosti filtru.

Výhodou těchto filtrů je jejich cena. Samozřejmě není možné od nich očekávat stejnou výdrž jako např. u filtrů s drátěnkou nebo u filtrů plněné aktivním uhlím.

Výrábíme filtry dle požadavku a potřeb rozměru zákazníka - kontaktujte nás

 

Tukové filtry pro průmyslové a chemické digestoře - ukázka některých filtrů

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Společnost MD Filter® se specializuje na zakázkovou výrobu filtrů, repasi filtrů, prodej filtrů do automobilového průmyslu, lesní a stavební techniky a dalších odvětví průmyslu, prodej aktivního uhlí a regenerací aktivního uhlí.

Zabývá se odborným poradenstvím, návrhem, výrobou, dodávkou a montáží filtračních, vzduchotechnických a klimatizačních zařízení pro malé a střední podniky včetně prodeje filtračních materiálů.

Za příznivé ceny vám vyrobíme, zrepasujeme či prodáme mnoho různých filtrů. např. vysoce kvalitní filtrační kazety, kapsové filry či filtrační vložky mnoha světových značek (Donalson, MANN, KEMPER, UAS atd.) či filtračních zařízení.

  • maloobchod
  • velkoobchod

U nás najdete:   Odbornou pomoc · Záruku spokojenosti · Rychlé vyřízení · Individuální přístup

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ Vás prosíme kontaktujte nás pomocí mailů nebo formulářů na stránce.

 

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!