Tukové filtry

Tukové filtry

Nezapomínáte pravidelně měnit tukové filtry ve vašem odsavači par?

Digestoře a odsavače par v restauračních kuchyních, laboratořích, či průmyslových provozech potřebují ke svému provozu tukové filtry, které účinně zachytávají nepříjemné a zdraví škodlivé pachy a chemické látky. Brání také zanesení vzduchotechniky usazeninami a prodlužují tak výrazně její životnost. Aby bylo odsávání škodlivin co nejúčinnější, je třeba v závislosti na náročnosti provozu zanesené filtry pravidelně měnit.

Vyrábíme průmyslové tukové filtry na míru

Originální tukové filtry bývají drahé, nebo v případě některých digestoří obtížně sehnatelné. Řešením jsou průmyslové tukové filtry naší produkce, které vyrobíme přímo na míru vašemu zařízení. 

Jaké typy tukových filtrů nabízíme?

Uhlíkový filtr

Filtr s aktivním uhlím je vhodný do digestoří v kuchyních, jídelnách, chemických laboratořích i strojírenských provozech. Vyniká schopností zachytávat nepříjemné pachy a škodlivé chemikálie. Díky vysoké absorpční schopnosti se jedná o nejúčinnější typ tukového filtru.

Filtr s drátěnkou

Tento typ filtru je vybaven kovovou drátěnkou. Výhodou je odolnost vůči oxidaci a tím pádem i vyšší životnost. Filtry s drátěnkou je navíc možno regenerovat, což dále prodlužuje jejich životnost. Filtry s drátěnkou jsou vhodné zejména do průmyslových provozů s vyšší prašností, jako je například řezání laserem či vypalování.

Papírové a polyesterové filtry

Tyto filtry jsou vhodné pro méně náročné provozy. Papírová či polyesterová filtrační vložka je napuštěna aktivním uhlíkem pro zvýšení jeho účinnosti. Přestože papírové a polyesterové filtry nedosahují výdrže uhlíkových a kovových filtrů, jejich výhodou je nízká cena.

Kontaktujte nás - za příznivou cenu vám vyrobíme kvalitní tukový filtr přímo na míru vašemu zařízení.

Doporučený odkaz: tukové filtry

 

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů, repasi filtrů, prodejem filtrů do automobilového průmyslu, lesní a stavební techniky a dalších odvětví průmyslu, prodej aktivního uhlí a regenerací aktivního uhlí.

Zabývá se odborným poradenstvím, návrhem, výrobou, dodávkou a montáží filtračních, vzduchotechnických a klimatizačních zařízení pro malé a střední podniky včetně prodeje filtračních materiálů.

Za příznivé ceny vám vyrobíme, zrepasujeme či prodáme mnoho různých filtrů. např. vysoce kvalitní filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky mnoha světových značek (Donaldson, MANN, KEMPER, UAS atd.) či filtračních zařízení.

  • maloobchod
  • velkoobchod

U nás najdete:   

Odbornou pomoc · Záruku spokojenosti · Rychlé vyřízení · Individuální přístup

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ Vás prosíme kontaktujte nás pomocí mailů nebo formulářů na stránce.

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!