Filtry chlazení serveroven a datových center

Filtry pro chlazení servroven a datových center

Většina malých a středních podniků v menší či větší míře buduje pro svůj provoz služby IT techniky serverové místnosti je to způsob kam umístit výpočetní techniku a jak dosáhnout pro tuto techniku optimální prostředí, pro její bezporuchový chod. Základem těchto místností je ochlazování vzduchu.
Vzduch byl měl být absolutně čistý, aby cirkulací vzduchu bylo zajištěno chlazení výpočetní techniky. Pro dosažení čistoty vzduchu se používají různé druhy filtračních vložek filtračních tříd  G4 až po F9.

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů, repasi filtrů, prodejem filtrů do automobilového průmyslu, lesní a stavební techniky a dalších odvětví průmyslu, prodej aktivního uhlí a regenerací aktivního uhlí.

Zabývá se odborným poradenstvím, návrhem, výrobou, dodávkou a montáží filtračních, vzduchotechnických a klimatizačních zařízení pro malé a střední podniky včetně prodeje filtračních materiálů.

Za příznivé ceny vám vyrobíme, zrepasujeme či prodáme mnoho různých filtrů. např. vysoce kvalitní filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky mnoha světových značek (Donaldson, MANN, KEMPER, UAS atd.) či filtračních zařízení.

  • maloobchod
  • velkoobchod

U nás najdete:   

Odbornou pomoc · Záruku spokojenosti · Rychlé vyřízení · Individuální přístup

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ Vás prosíme kontaktujte nás pomocí mailů nebo formulářů na stránce nebo navštivte náš nový web www.industry-filter.cz

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!