Filtry chlazení serveroven a datových center

Filtry pro chlazení servroven a datových center

Většina malých a středních podniků v menší či větší míře buduje pro svůj provoz služby IT techniky serverové místnosti je to způsob kam umístit výpočetní techniku a jak dosáhnout pro tuto techniku optimální prostředí, pro její bezporuchový chod. Základem těchto místností je ochlazování vzduchu.
Vzduch byl měl být absolutně čistý, aby cirkulací vzduchu bylo zajištěno chlazení výpočetní techniky. Pro dosažení čistoty vzduchu se používají různé druhy filtračních vložek filtračních tříd  G4 až po F9.

 

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů a jejich prodejem do různých průmyslových odvětví.  Zabývá se rovněž prodejem a regenerací aktivního uhlí.

U MD Filter můžete zakoupit filtry různých typů. Pokud byste v nabídce nenašli přesně to, co potřebujete, vyrobíme vám filtr podle vašich parametrů.

Zakoupíte zde vysoce kvalitní  filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky s aktivním uhlím, alternativu filtračních patron mnoha světových značek (Donaldson, ESTA, MANN, KEMPER, TEKA, UAS aj.) a další filtračních zařízení.

U nás najdete:

Individuální přístup · Rychlé vyřízení · Záruku spokojenosti

 

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ  nás kontaktujte pomocí e-mailu info@mdfilter.cz nebo kontaktního formuláře níže na vebových stránkách

Navštívit můžete i náš nový web www.industry-filter.cz

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!