Filtry pro rekuperační jednotky

Filtry G3, G4, F7 pro rekuperační jednotky

Námi dodávané kvalitními filtry G3,G4, F7 s vysokou filtrační plochou do rekuperačních jednotek, která Vám zajistí výborné filtrační vlastnosti i při dlouhodobém používání. Jednotky je možné vybavit kvalitními filtry F7, které jsou atibakteriální a jsou vhodné pro alergiky a astmatiky. Naše firma však dodává filtry pro pro výrobce rekuperačních jednotek.

Jsme vám schopni nabídnout šíroké možnosti rozměrů. Kontaktujte nás.

Typy filtrů pro rekuperační jednotky:

  • Filtr pro přívod a odvod vzduchu G3
  • Filtr pro přívod a odvod vzduchu G4
  • Pylový filtr pro přívod vzduchu F7

Filtry pro rekuperační jednotky G3, G4, F7 - ukázka některých filtrů z naší produkce

 

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů a jejich prodejem do různých průmyslových odvětví.  Zabývá se rovněž prodejem a regenerací aktivního uhlí.

U MD Filter můžete zakoupit filtry různých typů. Pokud byste v nabídce nenašli přesně to, co potřebujete, vyrobíme vám filtr podle vašich parametrů.

Zakoupíte zde vysoce kvalitní  filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky s aktivním uhlím, alternativu filtračních patron mnoha světových značek (Donaldson, ESTA, MANN, KEMPER, TEKA, UAS aj.) a další filtračních zařízení.

U nás najdete:

Individuální přístup · Rychlé vyřízení · Záruku spokojenosti

 

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ  nás kontaktujte pomocí e-mailu info@mdfilter.cz nebo kontaktního formuláře níže na vebových stránkách

Navštívit můžete i náš nový web www.industry-filter.cz

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!