O nás

Patříme mezi české dodavatele průmyslových filtrů na zakázku. Ačkoliv jsme vznikli teprve nedávno, naše společnost  má řadu zkušených odborníků na filtrační a čistící techniku se zakladatelem společnosti Marcelem Danilovem, který se filtry zabývá už více než 20 let. Protože nevyrábíme ve velkém, jsme schopní dlouhodobě dodržovat vysoké standardy kvality a vy se tak na všechny naše filtry můžete vždy plně spolehnout. Naší snahou je vyhovět požadavkům zákazníka a spokojený zákazník.

Při výrobě sázíme na prověřené dodavatele filtračních materiálů, díky čemuž jsou všechny filtry vyrobené z těch nejlepších materiálů. Jejich životnost je proto i výrazně delší než u filtrů, které můžete koupit běžně v obchodě. Ať už si u nás objednáte menší či větší počet kusů, vždy vám je dodáme včas a za dobrou cenu.

Filtrační sortiment, který běžně firmám dodáváme, pokrývá potřeby většiny průmyslových provozů. Zajistíme vám na míru vzduchové filtry, plynové filtry, kapalinové filtry a mnoho dalších. Vybírat můžete nejen podle typu filtru, ale také podle způsobu využití a podle značky filtru. Pokud si s výběrem nebudete vědět rady nebo budete postrádat některé informace, kontaktujte nás.

Jak probíhá zakázka

Reference