V naší nabídce: Repase filtrů

 

UPOZORNĚNÍ: COVID-19

Vážení zákazníci, 

prosím omluvte možné zpoždění: nabídky na poptávku, dodávky Vaší objednávky v souvislosti s epidemií COVID

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů, repasi filtrů, prodejem filtrů do automobilového průmyslu, lesní a stavební techniky a dalších odvětví průmyslu, prodej aktivního uhlí a regenerací aktivního uhlí.

Zabývá se odborným poradenstvím, návrhem, výrobou, dodávkou a montáží filtračních, vzduchotechnických a klimatizačních zařízení pro malé a střední podniky včetně prodeje filtračních materiálů.

Za příznivé ceny vám vyrobíme, zrepasujeme či prodáme mnoho různých filtrů. např. vysoce kvalitní filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky mnoha světových značek (Donaldson, MANN, KEMPER, UAS atd.) či filtračních zařízení.

  • maloobchod
  • velkoobchod

U nás najdete:   

Odbornou pomoc · Záruku spokojenosti · Rychlé vyřízení · Individuální přístup

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ Vás prosíme kontaktujte nás pomocí mailů nebo formulářů na stránce nebo navštivte náš nový web www.industry-filter.cz

Repase filtrů

Zanesený filtr neplní své základní poslání a v takovém případě je na místě jeho výměna. Výměnou nemusí být vždy myšleno nahrazení starého filtru novým, ale může jít i o výměnu za repasovaný filtr.

Proč byste měli uvažovat o repasi filtrů?

Protože cena repasovaného filtru může být zásadně nižší.

Cena nového filtru je tvořena konstrukčním obalem filtru a filtračním médiem. Je-li příčinou nefunkčnosti filtru pouze zanesené filtrační médium a konstrukční a těsnící prvky filtru jsou nepoškozeny, pak není důvod pro vyhození takového filtru a nahrazení novým filtrem. Takový filtr je lépe repasovat a dostanete filtr stejně výkonný za mnohem nižší cenu (to pochopitelně platí pro průmyslové filtry). Při repasi se filtr rozebere na jednotlivé elementy, vyčistí se a pouze filtrační médium se nahradí novým. Filtr opět sestavíme a může vám dobře a dlouho sloužit.

Určitě stojí za zmínku zastavit se u výměny filtračního média. U některých filtrů lze filtrační médium nahradit nejen identickým materiálem, ale i materiálem kvalitnějším s delší životností než byl původně od výrobce. To je možné díky neustálému vývoji filtračních materiálů. Pokud taková možnost existuje u vašeho filtru, určitě vám ji nabídneme.

 

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!