V naší nabídce: Repase filtrů

 

UPOZORNĚNÍ: COVID-19

Vážení zákazníci, 

prosím omluvte možné zpoždění nabídky na poptávku, dodávky Vaší objednávky v souvislosti s epidemií COVID

Společnost MD Filter® se specializuje zakázkovou výrobou filtrů, prodejem filtrů do průmyslu a dalších odvětví průmyslu, prodejem aktivního uhlí a regenerací aktivního uhlí.

Zabývá se odborným poradenstvím, návrhem, výrobou, dodávkou a montáží filtračních, vzduchotechnických a klimatizačních zařízení pro malé a střední podniky včetně prodeje filtračních materiálů.

Za příznivé ceny vám vyrobíme či prodáme mnoho různých filtrů. např. vysoce kvalitní filtrační kazety, kapsové filtry či filtrační vložky s aktivním uhlím, filtrační patrony mnoha světových značek (Donaldson, ESTA,  MANN, KEMPER, TEKA, UAS aj.) či filtračních zařízení.

  • maloobchod
  • velkoobchod

U nás najdete:   

Odbornou pomoc · Záruku spokojenosti · Rychlé vyřízení · Individuální přístup

Z DŮVODŮ ČETNÝCH TELEFONÁTŮ Vás prosíme kontaktujte nás pomocí mailů nebo formulářů na stránce nebo navštivte náš nový web www.industry-filter.cz

Repase filtrů

Zanesený filtr neplní své základní poslání a v takovém případě je na místě jeho výměna. Výměnou nemusí být vždy myšleno nahrazení starého filtru novým, ale může jít i o výměnu za repasovaný filtr.

Proč byste měli uvažovat o repasi filtrů?

Protože cena repasovaného filtru může být zásadně nižší.

Cena nového filtru je tvořena konstrukčním obalem filtru a filtračním médiem. Je-li příčinou nefunkčnosti filtru pouze zanesené filtrační médium a konstrukční a těsnící prvky filtru jsou nepoškozeny, pak není důvod pro vyhození takového filtru a nahrazení novým filtrem. Takový filtr je lépe repasovat a dostanete filtr stejně výkonný za mnohem nižší cenu (to pochopitelně platí pro průmyslové filtry). Při repasi se filtr rozebere na jednotlivé elementy, vyčistí se a pouze filtrační médium se nahradí novým. Filtr opět sestavíme a může vám dobře a dlouho sloužit.

Určitě stojí za zmínku zastavit se u výměny filtračního média. U některých filtrů lze filtrační médium nahradit nejen identickým materiálem, ale i materiálem kvalitnějším s delší životností než byl původně od výrobce. To je možné díky neustálému vývoji filtračních materiálů. Pokud taková možnost existuje u vašeho filtru, určitě vám ji nabídneme.

 

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!