Filtry chlazení serveroven a datových center

Filtry pro chlazení servroven a datových center

Většina malých a středních podniků v menší či větší míře buduje pro svůj provoz služby IT techniky serverové místnosti je to způsob kam umístit výpočetní techniku a jak dosáhnout pro tuto techniku optimální prostředí, pro její bezporuchový chod. Základem těchto místností je ochlazování vzduchu.
Vzduch byl měl být absolutně čistý, aby cirkulací vzduchu bylo zajištěno chlazení výpočetní techniky. Pro dosažení čistoty vzduchu se používají různé druhy filtračních vložek filtračních tříd  G4 až po F9.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Společnost MD Filter® se specializuje na zakázkovou výrobu filtrů, repasi filtrů, prodej filtrů, prodej aktivního uhlí a regenerací aktivního uhlí. Zabývá se odborným poradenstvím, návrhem, výrobou, dodávkou a montáží filtračních, vzduchotechnických a klimatizačních zařízení pro malé a střední podniky včetně prodeje filtračních materiálů.

Za příznivé ceny vám vyrobíme či zrepasujeme mnoho různých druhů filtrů či filtračních zařízení jako např. filtrační kazety či vysoce kvalitní filtrační vložky mnoha světových značek (Donalson, KEMPER, UAS ...)

U nás najdete:  Tým zkušenných odborníků · Záruku spokojenosti · Rychlé vyřízení · Individuální přístup

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat:

 

Neznáte označení
potřebného filtru?

Poptejte filtr ihned
pokud znáte označení!